Autoliising 0€ Sissemaksega ning soodsa intressiga 9,9% laenujäägilt aastas - www.Autojarelmaks.ee

Range Rover liising 7500€ sissemaks | Kuumakse 175€

Land Rover Range Rover Autobiography 2002a, diisel. Ülevaatus kuni: 09.2017

Automaat! V.heas korras ja hästi hoitud,-hooldatud auto, veermik vaikne, kõik töötab nii nagu peab, suitsetatud pole, seest puhas.

Hind: 15000 EUR

  • Liisingu taotlus


  • Kontaktandmed:   +372 5459 2518   Tartu  

    Taotlejal ei tohi olla aktiivseid maksehäireid või võlanõudeid (maksehäire lõpetamisest peab olema möödunud vähemalt 12 kuud)!

    AUTOLIISING 12,5%  LAENUJÄÄGILT  AASTAS  ja  0€  SISSEMAKSE!


  • Русский


  • * Taotlejal ei tohi olla aktiivseid maksehäireid või võlanõudeid (maksehäire lõpetamisest peab olema möödunud vähemalt 12 kuud).
    Annan Miglior OÜ-le nõusoleku esitatud andmete kontrollimiseks ning koguda ja töödelda täiendavaid andmeid seadusega sätestatud eesmärkidel, ulatuses ja korras. Kinnitan, et olen teadlik ja nõustun sellega, et järelmaksulepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse minu andmed TF Bank AB’le. Annan nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks vastavalt isikuandmete töötlemise põhimõtetele. Annan nõusoleku esitada andmepäringud riiklikusse pensionikindlustuse registrisse, Krediidiregistrisse ja Krediidiinfosse minu poolt esitatud andmete kontrollimiseks ja töötlemiseks järelmaksupakkumise tegemiseks ning sõlmitava järelmaksulepingu täitmiseks. Mind on informeeritud, et ebaõigete andmete esitamisel võidakse minu taotlus tagasi lükata või sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda. Olen teadlik, et mulle võib teha järelmaksu väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohastes andmekogudes olevate andmete põhjal. Kinnitan, et minu poolt esitatud andmed on õiged ja täielikud.